O nas Apartamenty SeniorPlus

Za ideą powstania ośrodka dla Seniorów stoją osobiste doświadczenia zawodowe i tradycja rodziny Pluskiewiczów. Ojciec profesora Wojciecha Pluskiewicza, Karol, przez blisko pół wieku aktywności zawodowej objął opieką lekarską tysiące pacjentów, a misja niesienia pomocy osobom chorym, niepełnosprawnym i starszym zawsze była obecna w życiu codziennym całej rodziny. Profesor dr hab. n. med. Wojciech Pluskiewicz w swojej pracy zawodowej lekarza również bardzo często ma do czynienia z osobami starszymi.

Te przesłanki sprawiły, że gdy nadarzyła się możliwość budowy domu, który mógłby spełnić oczekiwania i potrzeby osób starszych, profesor Pluskiewicz podjął się wyzwania, którego celem było stworzenie „idealnego miejsca na Ziemi”, czyli ośrodka dla Seniorów, w którym czuliby się bezpiecznie i komfortowo. To miejsce szczególne, które zrodziło się z szacunku do osób starszych i z potrzeby niesienia pomocy.

Czas poświęcony na wspólne rozmowy jest dla nas wartością dodaną w opiece.

 

Dokładamy wszelkich starań, by naszym Mieszkańcom stworzyć dom, jaki kiedyś Oni stworzyli dla bliskich, wypełniony troską, magią, uwagą dla innych. Przestrzeń podzieloną na radość z towarzystwa i strefę na wyciszenie, intymność i wzruszenie.

Dbamy, aby bliscy naszych Seniorów byli spokojni o ich codzienność, aby bez obaw i wątpliwości mogli wykonywać swoje codzienne obowiązki i realizować się w życiu osobistym.

SeniorPlus Obiekt dostosowany do najwyższych standardów

reh5
reh6

SeniorPlus to nowoczesny budynek, który spełnia wszelkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa i komfortu mieszkających w nim osób. Obiekt stanowi jeden z najlepiej wyposażonych domów opieki, który odznacza się klimatycznie urządzonym wnętrzem.


Budynek składa się z trzech segmentów, oznaczonych literami A, B oraz C.

Każda z części jest inaczej urządzona i wyposażona w niezbędne sprzęty.
Taki podział jest nowością w prywatnych domach opieki.

W segmencie A znajdują się pomieszczenia wspólne:
recepcja, jadalnia z tarasem zewnętrznym, gabinet lekarski biblioteka,
sale terapii zajęciowej i rehabilitacji oraz kaplica.


Segment B przeznaczony jest dla osób wymagających stałej opieki.Na parterze segmentu C znajdują się apartamenty jednoosobowe, a na piętrze pokoje dwuosobowe z loggiami lub balkonami.


Mieszkańcy prywatnego domu opieki Senior Plus mają do swojej dyspozycji komfortowo urządzone salony pobytu dziennego, gabinet fryzjersko-kosmetyczny, duży taras, a także pralnie. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, także dla tych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Dla mieszkańców posiadających własne auto przewidziany jest także parking.

Położenie Obiekt znajduje się w Zbrosławicach przy ulicy Wolności 125b.

Bezpośrednio przy nim znajduje się przystanek autobusowy;
odległość do Tarnowskich Gór wynosi 6 km, a do Zabrza i Gliwic 15 km.

Do autostrady A1 jest 9 km. W pobliżu (3 km) znajduje się Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy w Tarnowskich Górach oraz „Repty” Górnośląskie Centrum Rehabilitacji .

Pomożemy Ci zadbać o najbliższą osobę.

ul. Wolności 125B, Zbrosławice
+48 32 666 44 77 lub +48 32 666 44 78