SENIOR PLUS
Ośrodek dla osób starszych

ul.Wolności 125B
Zbrosławice
tel.: 32/666 44 77
       32/666 44 78

e-mail: biuro@seniorplus.com.pl
Aby uławić Państwu dotarcie do nas podajemy współrzędne GPS:

  50.429518, 18.768065

Prywatny dom opieki seniora - Dolnośląskie

Każdy z nas chce zapewnić swoim bliskim dobrą opiekę w jesieni życia. Zdarza się, że trzeba ją przenieść na innych. Natłok zajęć bądź odległość, dzieląca nas od wymagającego opieki krewnego, uniemożliwia zapewnienie mu komfortu i zasłużonego wypoczynku. Życie osób starszych i wymagających opieki wcale nie musi być na co dzień uciążliwe i trudne. Właśnie z myślą o wszystkich seniorach powstał nasz dom opieki, w którym otaczamy szczególną troską wszystkich naszych pacjentów z województwa m.in. dolnośląskiego. Warto zapoznać się z ofertą prywatnych domów opieki dla pensjonariuszy z terenów dolnośląskich, ponieważ tym, co wyróżnia nasz ośrodek jest przede wszystkim wyjątkowe podejście do każdej osoby. W domu seniora wszyscy nasi podopieczni z dolnośląskiego mają zapewnioną profesjonalną opiekę oraz możliwość spędzania czasu z innymi pensjonariuszami. Dzięki temu tworzą wspólnie małą społeczność, a żadna z osób starszych, przebywających w ośrodku, nie będzie czuła się samotna. Prywatne domy opieki w Zbrosławicach godnie reprezentuje Senior Plus, wyróżniający się na tle innych, ze względu na atrakcyjne ceny. Jest to dobra propozycja dla osób zamieszkujących województwo dolnośląskie.

W naszym domu seniora mamy również do dyspozycji mieszkania jedno i dwuosobowe, gdzie każda z osób może mieć odrobinę prywatności. Odpoczynek i spokój – to wszystko mają zapewnione mieszkańcy domu opieki nieopodal województwa dolnośląskiego.

Prywatny dom opieki dla osób z województwa dolnośląskiego

Wiele osób obawia się umieszczania swoich bliskich w prywatnych domach opieki, ze względu na przekonanie, iż wiąże się to z dużymi kosztami. Ceny pobytu osoby starszej często przekraczają możliwości finansowe rodziny. Oferta domu seniora Senior Plus może być jednak zaskoczeniem. Domten oferuje profesjonalną, całodobową opiekę, we wnętrzach spełniających wysokie standardy, za stosunkowo niewielką cenę. To odpowiednie rozwiązanie dla pacjentów m.in. z województwa dolnośląskiego.

Nasz dom opieki przystosowany jest do przyjęcia każdego pacjenta, nawet takiego, którego stan zdrowia wymaga stałej opieki. Dobre samopoczucie seniorów, przebywających w naszym ośrodku jest dla nas priorytetem. Właśnie dlatego wszyscy nasi pacjenci są poddawani regularnym badaniom przez nasz wykwalifikowany personel medyczny. W przypadku pogorszającego się stanu zdrowia, uniemożliwiającego samodzielne funkcjonowanie, istnieje możliwość przeniesienia do pawilonu opiekuńczego.

Dom seniora w Zbrosławicach – opcja dla wymagających

Umieszczając bliską osobę w domu opieki, chcemy mieć pewność, ze pozostawiamy ją w dobrych rękach i w godziwych warunkach. Oferta prywatnych domów opieki dla pacjentów zamieszkujących m.in. województwo dolnośląskie jest bogata, możliwości spędzenia wolnego czasu wiele, a warunki mieszkalne komfortowe. Senior Plus nie jest tutaj wyjątkiem. Ośrodek dysponuje salą gimnastyczną, biblioteką, salą do zajęć terapeutycznych, a także urokliwym ogrodem, gdzie można zaczerpnąć świeżego powietrza i spędzić czas w otoczeniu natury. Atrakcyjne ceny to dodatkowy atut tego miejsca.

Naszą misją jest opieka osób starszych m.in. zwojewództwa dolnośląskiego, dlatego nasz dom seniora spełnia wszystkie najwyższe standardy. W ten sposób możemy realizować wszystkie potrzeby naszych pacjentów, dbając o ich zdrowie oraz samopoczucie.

Zapraszamy do naszego domu opieki niedaleko dolnośląskiego województwa także osoby, które wymagają specjalistycznej rehabilitacji medycznej. Oferujemy specjalne pobyty rehabilitacyjne, w trakcie których pacjenci mogą skorzystać z pomocy wykwalifikowanych fizjoterapeutów.

Domy seniora – jakość i zaufanie dla pacjentów z dolnośląskiego

Senior Plus to gwarancja jakości. Sprawowana nad seniorami opieka jest całodobowa i na wysokim poziomie, natomiast personel wykwalifikowany i otwarty na kontakty z lokatorami. Szukając odpowiedniego miejsca w atrakcyjnej cenie dla naszego bliskiego z województwa dolnośląskiego, nie można pominąć Senior Plus. Nasz prywatny dom opieki znajduje się w Zbrosławicach, w bliskości takich województw, jak m.in. dolnośląskie.

To normalne, że także osobom starszym zależy na tym, aby usługi świadczone na ich rzeczy stały na najwyższym poziomie. Senior Plus może to zagwarantować, ponieważ posiadamy ogromne doświadczenie, a zatrudniany personel posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje. Dom seniora to szansa, by jesień życia minęła w dobrej atmosferze i w autentycznym komforcie, jakiego nie da się znaleźć w większości placówek tego rodzaju zlokalizowanych w różnych częściach kraju. Pensjonariusze z całego regionu mogą liczyć na pomoc w adaptacji, po której będą czuć się jak u siebie.

Prywatne domy opieki na Dolnym Śląsku – szansa dla seniorów

Z rozmaitych przyczyn niemożliwe jest zapewnienie należytej opieki osobom starszym ze strony najbliższych. Możliwości, jakie w tej materii oferuje polski rynek, jeszcze kilkanaście lat temu nie rysowały się interesująco. Od pewnego czasu można jednak zauważyć proces poprawy w ośrodkach pobytu dla seniorów, w czym ogromny udział ma również nasza placówka. Dokładamy starań, by ludzie mający młodość dawno za sobą, wciąż mogli czuć się młodo duchem. Mamy na to sposoby.

Wychodzimy z założenia, że takie placówki spełnią przypisane im zadania jedynie wówczas, kiedy będzie w nich panowała serdeczna, rodzinna atmosfera. W wielu miejscach tego rodzaju jest o to trudno, co wynika zwykle z niewłaściwie dobranej polityki organizacyjnej. W Senior Plus nie mamy z tym problemu, ponieważ codzienną pomoc dla osób w zaawansowanym wieku uznajemy za misję i podstawowy obowiązek. Nasz dom opieki na Śląsku może liczyć wobec tego na wysokie oceny ze strony mieszkańców.

W tym domu seniora nie sposób nie nudzić

Jesteśmy przekonani, że pobyt pensjonariuszy nie może ograniczać się do biernego spędzania czasu. Oczywiście i na to jest miejsce, jednakże dla utrzymania najlepszej kondycji psychicznej oraz fizycznej niezbędne są odpowiednio dobrane aktywności. Nasz personel dba o to, aby seniorzy znajdujący się pod opieką placówki mieli swoje rozrywki. Bardzo ważne jest także spędzanie czasu na świeżym powietrzu, szczególnie w sprzyjającym temu okresie wiosenno-letnim. Potrafimy to zapewnić i należycie zorganizować.

Senior Plus to jakość, którą doceniają nie tylko pensjonariusze, ale również ich rodziny. One wiedzą, czy najbliższe im osoby są zadowolone z pracy, jaką każdego dnia wykonuje nasz zespół. Przywiązujemy ogromną wagę do jakości usług, które podlegają kontroli w ramach wdrożonego systemu QCS. Dzięki niemu dom opieki na Śląsku działa doskonale, a my możemy reagować na wszelkie problemy, tak aby pobyt mieszkańców przebiegał w jeszcze lepszych warunkach.

Prywatne domy opieki w dolnośląskim

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z usług, które zapewnią osobom w wieku senioralnym fantastyczną jesień życia. Podkreślamy, że oferujemy pobyty zarówno krótko-, jak i długoterminowe, z jakich można swobodnie korzystać. Bez względu na wybrany wariant Senior Plus zapewnia idealne warunki i pełną opiekę. W razie potrzeby zadbamy o to, by mieszkańcom została udzielona kompleksowa pomoc medyczna i rehabilitacyjna.