SENIOR PLUS
Ośrodek dla osób starszych

ul.Wolności 125B
Zbrosławice
tel.: 32/666 44 77
       32/666 44 78

e-mail: biuro@seniorplus.com.pl
Aby uławić Państwu dotarcie do nas podajemy współrzędne GPS:

  50.429518, 18.768065

Prywatny dom opieki seniora - Małopolska

Każda osoba chce, żeby jego rodzice lub dziadkowie mieli spokojną i szczęśliwą starość. Czasem, z różnych powodów osobistych, nie jesteśmy w stanie zapewnić im tego we własnym zakresie. Decydując się na powierzenie opieki nad seniorem profesjonalistom, warto skorzystać z szerokiej oferty domów opieki i chcemy mieć pewność, że wybraliśmy taki, który przypadnie do gustu naszemu bliskiemu. Domy opieki dla osób z województwa małopolskiego zapewniają podopiecznym komfort, bezpieczeństwo, a także atrakcyjną rozrywkę. Senior Plus to jeden z prywatnych domów opieki, z którego ofertą warto się zapoznać. Jednym z jego licznych atutów są przystępne ceny. Osoby zamieszkujące województwo małopolskie może zainteresować m.in. możliwość odbycia pobytów rehabilitacyjnych.

Prywatne domy opieki – komfort w jesieni życia

Nasz prywatny dom opieki wyróżnia się na tle innych, przede wszystkim swoim podejściem oraz troską o każdego z naszych pacjentów. Zapewniamy nowoczesny obiekt, z którego mogą korzystać seniorzy zarówno na pobyt stały, jak i tymczasowy. Wyjątkowy dom seniora dla zamieszkujących w małopolskim to miejsce dla osób, które nie chcą czuć się samotnie na jesień swojego życia. Wszyscy mieszkańcy naszego ośrodka mieszkają w wygodnych apartamentach, które wyposażone są w łazienki ianeksy kuchenne. Dzięki temu każda osoba starsza może liczyć na odrobinę prywatności, a jednocześnie jest członkiem większej społeczności.

Cena pobytu w domu opieki

Często zdarza się, że rezygnujemy z umieszczenia naszego bliskiego w prywatnym domu opieki w obawie przed wysokimi kosztami, związanymi z pobytem. Ceny objęcia opieką seniora uniemożliwiają rodzinie skorzystanie z oferty domu, ze względu na finansowe ograniczenia. W przypadku domu opieki Senior Plus, sytuacja jednak może wyglądać inaczej. Atrakcyjna cena to nie jedyna jego zaleta. Jesteśmy przekonani, że wysoki standard, wyróżniający dom opieki Senior Plus, zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby zamieszkujące województwo małopolskie.

Dom seniora – opieka dla osób starszych z małopolskie

Podjęcie decyzji o umieszczeniu członka rodziny w domu opieki nie jest łatwe. Zdarza się, że wiąże się ono z wyrzutami sumienia i przekonaniem, że nikt nie otoczy naszego seniora tak troskliwą opieką, jak my. Jedną z naszych najważniejszych wartości jest profesjonalna opieka osób starszych z województwa małopolskiego. Chcemy otoczyć troską wszystkich naszych pensjonariuszy, oferując im jednocześnie wygodne oraz aktywne życie. Nasz ośrodek spełnia wszystkie najwyższe standardy, a dzięki nowoczesnym sprzętom możliwe jest przeprowadzenie rehabilitacji.
W domu seniora dla osób zamieszkałych w województwie małopolskim posiadamy w pełni wyposażoną salę gimnastyczną, w której osoby starsze mogą powracać do sprawności ruchowej. Oferujemy pacjentom pobyty stałe w naszych komfortowych mieszkaniach, ale również czasowe na okres rehabilitacji.

Wygoda i odpowiednia opieka

Prywatne domy opieki gwarantują wysoką jakość, czego przykładem może być ośrodek Senior Plus. Budynek wyposażony jest w liczne udogodnienia, a pobyt w pięknie zaaranżowanym ogrodzie wpływa pozytywnie na nastrój pensjonariuszy. Liczne korzyści oraz atrakcyjne ceny sprawiają, iż Senior Plus jest najlepszym wyborem dla osób z województwa małopolskiego.

Zapewniamy, że w naszym wyjątkowym domu opieki dla pensjonariuszy z małopolski każdy senior będzie czuł się dobrze i komfortowo. Otaczamy szczególną troską wszystkich naszych pensjonariuszy, a jednocześnie stwarzamy im możliwość do samodzielnego funkcjonowania. Przebywający w naszym ośrodku seniorzy mają do swojej dyspozycji najwyższej jakości sprzęt, a przede wszystkim wykwalifikowany personel.

Domy opieki – odpowiedź na potrzeby osób starszych z małopolskiego

Senior Plus to miejsce, w którym kładzie się nacisk na rozpoznanie potrzeb seniora i realizację jego oczekiwań. Osoby z województwa małopolskiego, poszukujące atrakcyjnej ceny i opieki spełniającej najwyższe standardy, z pewnością zainteresuje oferta domu. Jest on zlokalizowany w Zbrosławicach, nieopodal takich województw, jak małopolskie.