SENIOR PLUS
Ośrodek dla osób starszych

ul.Wolności 125B
Zbrosławice
tel.: 32/666 44 77
       32/666 44 78

e-mail: biuro@seniorplus.com.pl
Aby uławić Państwu dotarcie do nas podajemy współrzędne GPS:

  50.429518, 18.768065

Prywatny dom opieki seniora - Mazowieckie

Starość to czas, który powinien być wypełniony radością, niezakłócony troskami i pozbawiony cierpienia. Osoby starsze mają bardzo dużo wolnego czasu, który mogą poświęcać na swoje hobby i zainteresowania. Niestety jednak bardzo często mogą czuć się również samotni, ponieważ w ich otoczeniu brakuje najbliższych im osób. Nie zawsze też seniorom dopisuje zdrowie. Zdarza się, że stają się niezdolni do samoopieki i potrzebują pomocy, by radzić sobie z wyzwaniami codzienności. W takiej sytuacji bardzo dobrym pomysłem może okazać się dom opieki. Przedstawicielem prywatnych domów opieki jest Senior Plus. Warto zwrócić naniego uwagę ze względu na atrakcyjne ceny. Dotyczy to zwłaszcza osób, zamieszkujących mazowieckie, okolice Opola czy Dolny Śląsk.

Ceny domów opieki – mazowieckie

Z pewnością chcemy, by wymagający opieki członek naszej rodziny, był otoczony wszystkim, co najlepsze. Na przeszkodzie jednak często stają nasze ograniczenia finansowe. Wielu z nas prywatne domy opieki kojarzą się głównie z wysokimi kosztami pobytu. Ceny związane z opieką w ośrodku Senior Plus nie powinny jednak stanowić problemu. Domy seniora o tak wysokim standardzie i tak dobrych warunkach socjalno-bytowych rzadko posiadają atrakcyjne ceny. Przyszli lokatorzy z mazowieckiego będą mile zaskoczeni po zapoznaniu się z ofertą domu Senior Plus.

Z oferty naszego obiektu mogą skorzystać nie tylko osoby starsze, ale również niepełnosprawne czy przewlekle chore. Gwarantujemy profesjonalną opiekę osób starszych z mazowieckiego, ale też sąsiadujących regionów. Dzięki wygodnej lokalizacji i sprawnemu dojazdowi do naszego ośrodka, krewni oraz przyjaciele naszych pensjonariuszy, pochodzących z województwa mazowieckiego mogą często odwiedzać swoich najbliższych. Nasz dom seniora spełnia wszystkie najwyższe standardy, jednak to, co nas wyróżnia, to podejście do pensjonariuszy.

Dom seniorów z mazowieckiego – miejsce z misją

Wiemy, że każdy człowiek chce czuć się bezpiecznie oraz komfortowo w miejscu, w którym mieszka na co dzień. Właśnie dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, żeby nasza opieka osób starszych z mazowieckiego czy innych województw była fachowa, ale jednocześnie pełna troski i bliskości.

W naszym ośrodku stawiamy przede wszystkim na realizowanie wszystkich życiowych potrzeb pensjonariuszy. W domu opieki osób starszych w Zbrosławicach na Śląsku, niedaleko mazowieckiego dokładamy wszelkich starań do tego, żeby zapewnić seniorom wygodne funkcjonowanie. Jest to możliwe, ponieważ nasz obiekt, jako jeden z nielicznych w okolicach województwa mazowieckiego, posiada szereg udogodnień. Nasza fachowa kadra pielęgniarek i lekarzy całą dobę czuwa nad zdrowiem mieszkańców ośrodka. Dodatkowo zachęcamy seniorów do aktywnego spędzenia czasu oraz rozwijania swoich zainteresowań, co jest możliwe dzięki nowoczesnej sali gimnastycznej oraz bibliotece.

W domu opieki osób starszych mogą również przebywać osoby, wymagające stałej opieki medycznej. Zapraszamy wszystkich seniorów oraz ich rodziny z województwa mazowieckiego i okolic do zapoznania się z wyjątkową ofertą naszego ośrodka.

Prywatne domy opieki osób starszych z Mazowieckiego – jesień życia w luksusie

Decydując się na umieszczenie seniora w prywatnym domu opieki Senior Plus, możemy spać spokojnie wiedząc, że nasz bliski jest szczęśliwy i bezpieczny. Przeznaczone dla lokatorów wnętrza ośrodka są komfortowe i wygodne, ale przede wszystkim przytulne. Ci, którzy będą chcieli spędzać czas aktywnie mają wiele możliwości: począwszy od sali gimnastycznej, na salach terapii zajęciowej kończąc. Oferta domu seniora jest szczególnie atrakcyjna dla mieszkańców mazowieckeigo, ze względum.in. na atrakcyjne ceny.

Domy opieki dla osób starszych z mazowieckiego

Oferta domów opieki dla jest niezwykle bogata. Senior Plus wyróżnia się jednak nie tylko ze względu na przychylne ceny. Otaczający ośrodek ogród zachęca do wypoczynku i spędzania czasu na świeżym powietrzu, natomiast liczne udogodnienia pomagają zachować samodzielność osobom, mającym problem z poruszaniem się. Dom położony jest w Zbrosławicach, w sąsiedztwie takich regionów, jak m.in. mazowieckiego.

Osoby, które potrzebują fachowej pomocy ze względu na swój wiek, nie mogą być zostawione bez należytej opieki osób starszych. Siłą rzeczy członkowie rodzin nie zawsze są w stanie ją zapewnić i wynika to z różnych czynników. Dom opieki w mazowieckim nie zawsze jest w stanie spełniać oczekiwania osób starszych, dlatego warto skorzystać z oferty przygotowanej przez ośrodek Senior Plus. Sporo już napisano o jego walorach, ale nad wyjątkowością tego miejsca warto się pochylić. Rzadko kiedy bowiem da się spotkać placówkę, w której potrzeby seniora są stawiane tak wysoko.

Dom seniora na Mazowszu, a może w innym regionie?

Nasza otwartość nie zna granic geograficznych, dlatego bardzo chętnie gościmy u siebie ludzi starszych z innych zakątków Polski. W przypadku województwa mazowieckiego dogodne połączenia komunikacyjne sprawiają, że bardzo łatwo do nas dotrzeć. Aktualnie wśród pensjonariuszy znajdują się również osoby z tych stron, co jasno pokazuje, jak dużym uznaniem cieszy się Senior Plus. Nasze sukcesy nie pozwalają nam jednak zaniechać działań, by usługi były oceniane w dalszym ciągu tak samo wysoko.

Prywatne domy opieki w mazowieckim i nie tylko, cieszą się bardzo różnymi opiniami. My świetnie wiemy, że pewna część społeczeństwa odnosi się do tego typu placówek z dystansem, a czasami nawet niechęcią. Zapewniamy jednak, że każdy z seniorów, jaki trafi pod naszą opiekę, nie ma powodów do narzekań. Pełne wygód pokoje dla 2 lub 3 osób pozwalają spędzać czas komfortowo. Ładnie urządzone wnętrza zdecydowanie zachęcają, a dostępne są także pomieszczenia przeznaczone do różnego rodzaju rozrywek czy rekreacji.

Komfortowy dom opieki dla Mazowsza

W każdym regionie Polski żyją osoby, które z racji swojego wieku potrzebują fachowej opieki, a czasami pomocy w codziennym funkcjonowaniu. Odpowiednio przygotowane ośrodki są wspaniałą szansą na to, aby starsze osoby mogły każdego dnia odczuwać radość z życia. Senior Plus daje taką szansę, ponieważ pracuje w nim wykwalifikowany personel. Nasza kadra jest odpowiednio przeszkolona i doskonale wie, co zrobić i jak się zachować, by seniorzy czuli się jak najlepiej. System kontroli jakości usług QCS to dodatkowa gwarancja, że nigdy nie zejdziemy poniżej pewnego poziomu.

Warto wspomnieć o dogodnej lokalizacji naszego domu dla seniorów z mazowieckiego. Jest on położony w niewielkiej odległości od wysoko ocenianego szpitala, a także od ośrodka rehabilitacji. Oznacza to, że w razie potrzeby wszyscy nasi pensjonariusze mogą liczyć na pełną pomoc w zakresie związanym z dolegliwościami zdrowotnymi, a także ograniczeniami ruchowymi. Dla ich rodzin to jeszcze jeden powód, aby być spokojnym o los bliskich. Nigdy bowiem nie zabraknie im pomocy na najwyższym poziomie.

Prywatne domy opieki w mazowieckim – mamy dla nich alternatywę

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do placówki Senior Plus w Zbrosławicach. To doskonale przygotowane miejsce powstało, aby każdy z podopiecznych mógł przeżyć jesień życia w wygodzie i z uśmiechem na ustach. Dbamy o to, ponieważ świadczone usługi traktujemy w kategoriach misji, a dobro każdego seniora to dla nas najważniejsza sprawa.