SENIOR PLUS
Ośrodek dla osób starszych

ul.Wolności 125B
Zbrosławice
tel.: 32/666 44 77
       32/666 44 78

e-mail: biuro@seniorplus.com.pl
Aby uławić Państwu dotarcie do nas podajemy współrzędne GPS:

  50.429518, 18.768065

Prywatne domy opieki seniora - Opolskie

Zdarza się, że nasi bliscy przestają być samowystarczalni i zaczynają wymagać opieki. Nie zawsze możemy sprawować ją sami. Czasem jesteśmy zmuszeni powierzyć ją innym, by nasz senior mógł nadal cieszyć się życiem w komfortowych warunkach.W takich sytuacjach rozwiązaniem może być nasz ośrodek dla osób starszych Opolskie, oferujący opiekę osobom starszym z województwa opolskiego, ale też z innych regionów. Dzięki dogodnej lokalizacji w Zbrosławicach dojazd do naszego ośrodka jest niezwykle prosty, co jest udogodnieniem dla rodzin naszych pensjonariuszy z województwa opolskiego.

Ceny pobytu w prywatnych domach opieki – województwo opolskie

Dużym zmartwieniem osób, szukających opiekunów dla swoich bliskich, są wysokie ceny, związane z umieszczaniem seniorów w prywatnych domach opieki. Koszty te często znacznie obciążają domowy budżet. Są jednak domy opieki, których oferta jest atrakcyjna cenowo. Przykładem może być Senior Plus, który zapewnia fachową i oddaną opiekę, sprawowaną w wygodnym i komfortowym otoczeniu, w przystępnej cenie. Mieszkańcy województwa opolskiego z pewnością nie będą rozczarowani.

Seniorzy, decydujący się na pobyt stały w naszym ośrodku mogą liczyć na wygodne oraz komfortowe mieszkania. W prywatnym domu opieki dla osób starszych z regionu opolskiego odnajdą nie tylko spokój, ale jednocześnie będą mogły realizować swoje zainteresowania oraz staną się członkiem lokalnej społeczności. Obiekt wyposażony jest w szereg różnych udogodnień, dzięki którym z łatwością odnajdą się w nim nawet osoby niepełnosprawne.

Ponadto prywatny dom seniora wyposażony jest w gabinet fryzjersko-kosmetyczny, pralnię, bibliotekę czy pokój wspólny. Wszystkie pomieszczenia są urządzone w nowoczesnym, ale jednocześnie komfortowym dla osób starszych stylu.

Dom seniorów dla osób z opolskiego – miejsce na jesień życia

W naszym ośrodku zapewniamy nie tylko profesjonalną opiekę osób starszych z opolskiego, ale dużą wagę przykładamy do tego, żeby nasi pacjenci czuli się u nas jak w domu. Właśnie dlatego oprócz nowoczesnego i wygodnego ośrodka, oferujemy przede wszystkim bliskość oraz kontakt z drugim człowiekiem.

Przebywający w prywatnym domu opieki seniorzy nie będą czuli się samotni, ponieważ będą mieli możliwość spędzania czasu w towarzystwie osób swoim wieku oraz rozwijania swoich zainteresowań. Co więcej, w naszym prywatnym domu opieki mają zapewnioną całodobową opiekę wykwalifikowanego personelu medycznego. Natomiast zdrowie mieszkańców ośrodka jest regularnie monitorowane przez lekarza.

Z naszego domu seniora mogą korzystać osoby starsze z opolskiego i innych województw nie tylko na pobyt stały. Oferujemy także pobyty rehabilitacyjne dla wszystkich seniorów, wymagających pomocy fizjoterapeutów.

Prywatne domy opieki – gwarancja wysokich standardów

Umieszczenie bliskiej osoby w prywatnym domu opieki często wiąże się z niepokojem i wątpliwościami. Obawiamy się, że ośrodek dla seniorów nie spełni oczekiwań mieszkańców, który będzie nieszczęśliwy z dala od domu. Aby tak nie było, warto zapoznać się z tym, co oferują prywatne domy opieki. Senior Plus, będący jednym z takich domów, znajduje się w atrakcyjnej okolicy i gwarantuje poczucie bezpieczeństwa. Dogodna lokalizacja sprzyja leczeniu chorób układu oddechowego i nerwowego, dzięki panującemu tam mikroklimatowi. Dodatkową zachętą dla przyszłych pensjonariuszy z województwa opolskiego są atrakcyjne ceny.

Prywatne domy opieki - Opolskie – komfort i bezpieczeństwo

Pozostawiając naszego seniora w prywatnym domu opieki Senior Plus, możemy być pewni, że nic mu nie grozi. Nad jego bezpieczeństwem czuwa fachowy personel pielęgniarski i opiekuńczy, sprawujący pieczę nad mieszkańcami przez całą dobę i odpowiadający na ich potrzeby. Jeśli zależy nam na przytulnym lokum w atrakcyjnej cenie w pobliżu województwa opolskiego, powinniśmy zapoznać się z ofertą Senior Plus. Dom położony jest w Zbrosławicach, w regionie sąsiadującym m.in. z województwem opolskim.

Jesień życia nie powinna być czasem przykrym i trudnym, choć życie pisze w tym względzie rozmaite scenariusze. Dlatego warto zadbać zawczasu o to, by seniorzy z naszych rodzin mogli spędzić czas w możliwie najlepszych warunkach. Prywatne domy opieki w opolskim są wielką szansą, ale trzeba wybierać mądrze, bo o błąd łatwo. Da się tego uniknąć, jeśli skorzystają Państwo z oferty Senior Plus. To wyjątkowe miejsce stworzone po to, aby zapewnić osobom starszym wspaniałe warunki do codziennego funkcjonowania. Jest to możliwe głównie dzięki oddaniu oraz życzliwości personelu.

Dom seniora na Opolszczyźnie?

Bardzo się staramy, by nasi mieszkańcy mieli jak najlepszą opinię na temat usług, jakie przygotowaliśmy. Można je świadczyć przede wszystkim dlatego, że placówka została wyposażona i zorganizowana na doskonałym poziomie. Pokoje są komfortowo urządzone i posiadają wszystko, co konieczne, aby poczuć się jak we własnym domu. Nie zabrakło także wszelkiego rodzaju udogodnień ulokowanych w obiekcie. Dzięki nim można funkcjonować bez barier i przeszkód w wykonywaniu codziennych czynności.

Naszym priorytetem jest zapewnienie niezbędnych wygód każdemu z mieszkańców. Nie są one związane jedynie z tym, co znalazło się w pokojach. Inne pomieszczenia oraz elementy infrastruktury, z jakich korzystają seniorzy, również stoją na znakomitym poziomie. Tym samym można korzystać z wielu rozrywek i aktywności, jakie powinny odgrywać w życiu osób starszych znaczącą rolę. Nasz dom opieki pozwala cieszyć się życiem bez względu na metrykę. Pensjonariusze doceniają to i są ogromnie wdzięczni.

Takiego domu seniora próżno szukać gdzie indziej

Marka, jaką jest Senior Plus, jest coraz lepiej znana nie tylko w południowych częściach naszego kraju. Zdajemy sobie sprawę z tego, że staliśmy się wzorem dla innych konkurencyjnych ośrodków. Cieszymy się, iż nasza konsekwentna dbałość o najwyższe standardy przyczynia się do poprawy bytu seniorów w różnych zakątkach Polski. Naszą innowacją jest system QCS, jaki pozwala w sposób ciągły kontrolować jakość oferowanych usług, co dla naszych pensjonariuszy oznacza wyższy komfort i udany pobyt.

Jeśli kogoś interesuje znakomicie działający dom seniora w okolicy opolskiego, nie ma powodów, aby dalej zwlekać. Nasza oferta jest cały czas aktualna. Jesteśmy otwarci na osoby w zaawansowanym wieku pod kątem pobytu tymczasowego oraz stałego. Robimy wszystko, aby podopieczni czuli się u nas doskonale, a doświadczenia, jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat, pozwalają nam szybko nawiązać dobry kontakt z każdym z nowych mieszkańców. Dzięki temu mogą się oni cieszyć wspaniałym czasem w przyjaznym otoczeniu.

Prywatny dom opieki z gwarancją wysokiej jakości

Jesteśmy przekonani, że dzięki nam seniorzy będą mogli poczuć się dobrze. Ładne, przestronne pokoje, wiele pomieszczeń do swobodnego korzystania, czas na świeżym powietrzu oraz starannie dobrana rekreacja – to wszystko czeka w naszych progach. Czekamy na kolejne osoby, jakie stwierdzą, że Senior Plus to doskonałe miejsce, by pomimo upływu lat wciąż czuć się szczęśliwym.