SENIOR PLUS
Ośrodek dla osób starszych

ul.Wolności 125B
Zbrosławice
tel.: 32/666 44 77
       32/666 44 78

e-mail: biuro@seniorplus.com.pl
Aby uławić Państwu dotarcie do nas podajemy współrzędne GPS:

  50.429518, 18.768065

Dom opieki seniora - Śląsk

Rodzina dla wielu z nas ma zasadnicze znaczenie. Pragniemy, aby nestorzy rodu pozostali z nami jak najdłużej i cieszyli się dobrym zdrowiem. Jesień życia powinna być dla każdego czasem spokoju oraz wygodnego życia. Nagła choroba bądź niesamodzielność naszego seniora wymagają otoczenia go opieką. Czasem najbliżsi nie mogą tego zrealizować w swoich domach. Z myślą o wszystkich takich osobach powstał nasz dom opieki na Śląsku w Zbrosławicach, w którym wszyscy nasi pensjonariusze mogą cieszyć się wolnym czasem, a także rozwijać swoje zainteresowania. Co więcej, dom seniora na Śląsku zlokalizowany jest w dogodnym miejscu, dzięki czemu bliscy naszych mieszkańców mogą regularnie przyjeżdżać w odwiedziny.

Domy opieki na Śląsku mogą nam w tym skutecznie pomóc, oferując fachową opiekę w komfortowych warunkach. Prywatne domy opieki, których przedstawicielem jest Senior Plus, są odpowiedzią na potrzeby swoich lokatorów, otaczając ich luksusem. Warto również wziąć pod uwagę atrakcyjne ceny, charakteryzujące ten znajdujący się na Śląsku ośrodek.

Ośrodek składa się z nowoczesnych i komfortowych mieszkań jedno i dwuosobowych, w których znajduje się także aneks kuchenny oraz łazienka. Dzięki temu nasi pensjonariusze mogą liczyć na prywatność, gdy najdzie ich na to ochota. Tym, co wyróżnia nasz dom seniora w śląskim województwie jest przede wszystkim nasze indywidualne podejście do każdego z pacjentów. Chcemy, żeby osoby starsze czuły się u nas jak w domu i miały możliwość bliskiego kontaktu z drugim człowiekiem. Dlatego w naszym ośrodku dokładamy wszelkich starań, żeby aktywizować pensjonariuszy, ale również zapewnić im fachową opiekę medyczną.

Opieka osób starszych na Śląsku

W naszym domu seniora oferujemy pobyt stały, ale również tymczasowy w celu ćwiczeń rehabilitacyjnych. Z tej oferty mogą korzystać osoby z województwa śląskiego, ale także okolicznych regionów. Posiadamy nowoczesną salę gimnastyczną, w której nasi fizjoterapeuci pomagają osobom starszym w powrocie do sprawności. Co więcej, nasi pacjenci mogą również korzystać samodzielnie z takich sprzętów, jak: poręcze do nauki chodzenia, drabinki gimnastyczne czy przybory do ćwiczeń.

Dom seniora na Śląsku przystosowany jest także dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózku inwalidzkim. Dzięki licznym udogodnieniom osoby starsze mają możliwość spędzenia tu wygodnego oraz spokojnego życia.

Seniorzy mogą liczyć także na całodobową opiekę medyczną, ale także regularne monitorowanie stanu zdrowia. To wszystko sprawia, że w naszym domu opieki na Śląsku seniorzy będą czuli się dobrze i bezpiecznie.

Śląsk – ceny domów opieki

Prywatne domy opieki przynoszą nam skojarzenia nie tylko z luksusem i opieką, spełniającą najwyższe standardy, ale także z wygórowanymi cenami. Nie zawsze jednak koszty te są tak wysokie. Senior Plus, dom opieki znajdujący się na Śląsku, przyciąga lokatorów z całej Polski ze względu na atrakcyjne położenie, całodobową, profesjonalną opiekę oraz przystępne ceny. Wnętrza zachwycają klimatycznym wystrojem i licznymi udogodnieniami.

Śląsk – domy opieki wśród urokliwych gór i czystych wód

Region Śląsk obfituje także w lasy, pola, łąki i inne tereny zielone. Jest to miejsce idealne do odpoczynku i rekreacji. Prywatny dom opieki Senior Plus mieści się w Zbrosławicach, na ziemi tarnogórskiej. Jest to obszar o mikroklimacie oddziałującym pozytywnie na układ oddechowy i nerwowy. MieszkańcyŚląska być może słyszeli o atrakcyjnych cenach, które są atutem domu Senior Plus. Śląsk to zdecydowanie najlepsze miejsce dla spragnionego spokoju seniora.

Prywatne domy opieki – zdrowie seniorów w dobrych rękach

Umieszczając naszego bliskiego w domu opieki Senior Plus, powierzamy go w ręce profesjonalistów. Stan jego zdrowia będzie monitorować personel pielęgniarski i opiekuńczy, zapobiegając jego pogorszeniu, dzięki reagowaniu na niepokojące objawy. Ponadto ośrodek, podobnie jak inne prywatne domy opieki, pełni opiekę całodobowo. Członkowie personelu sprawują nie tylko funkcje opiekuńcze, ale przede wszystkim są towarzyszami seniorów, zapewniając im wsparcie i odpędzając samotność. Atrakcyjne ceny stanowią dodatkową zachętę dla niezdecydowanych. Śląsk to region pełen uroków, które dodatkowo umilą pobyt w ośrodku Senior Plus.