SeniorPlus – idealne miejsce dla seniorów

Gdy mamy w rodzinie seniora, chcielibyśmy zagwarantować mu jak najlepszą opiekę – na taką mogą liczyć mieszkańcy SeniorPlus. To ośrodek wyposażony w profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny. Kuracjusze mogą z niego korzystać nie tylko podczas zajęć, a te prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę. Opieka nad starszymi ludźmi obejmuje nie tylko opiekę medyczną, choć ta jest świadczona na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy dbają o rozwój relacji międzyludzkich. Przede wszystkim ich zaangażowanie sprawia, że w wielu mieszkańcach znajdują przyjaciół. Trwałe relacje nawiązują się również między seniorami. Wspólne spędzanie czasu sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Najwyższa jakość

SeniorPlus to opieka nad starszymi osobami na najwyższym poziomie. Rekrutując pracowników, zwróciliśmy uwagę nie tylko na ich doświadczenie oraz wykształcenie, ale także predyspozycje zawodowe. To empatyczni, komunikatywni opiekunowie, którzy angażują się w wypełnianie swoich obowiązków. Nie bez znaczenia jest dla nas również jakość wyżywienia. Zatrudniliśmy wykwalifikowanych kucharzy, których umiejętności pozwalają przygotowywać różnorodne posiłki – oferujemy urozmaicone menu ze sprawdzonych, zdrowych produktów.

Opieka i aktywizacja

Oferujemy zakwaterowanie w pokojach 1,2 i 3-osobowych, w pełni umeblowanych i dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy mieszkaniec jest sprawny ruchowo, dlatego opieka nad starszymi ludźmi obejmuje również rehabilitację. Aktywizujemy seniorów nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Chcemy, aby jak najwięcej czynności potrafili wykonać samodzielnie – to szczególnie istotna kwestia również dla psychiki. Seniorzy czują się znacznie lepiej wtedy, gdy nie muszą polegać wyłącznie na innych.

Lokalizacja sprzyjająca mieszkańcom

Opieka nad starszymi osobami w SeniorPlus nastawiona jest nie tylko na udzielanie fachowej pomocy medycznej. Staramy się, aby seniorzy poczuli się jak w domu – stwarzamy godne warunki do mieszkania, dbając o czystość pomieszczeń oraz ich wygląd i wyposażenie. W budynku znajduje się biblioteka, sala do zajęć terapeutycznych i rehabilitacyjnych oraz restauracja z tarasem zewnętrznym. Na posesji mieści się również ogród, w którym mieszkańcy mogą wypoczywać i zaczerpnąć świeżego powietrza. Dogodna lokalizacja sprawia, że seniorzy mają dostęp do specjalistycznej opieki. W promieniu 3 km mieści się szpital z wykwalifikowanymi lekarzami. Niedaleko znajduje się również autostrada A1, która ułatwia dojazd najbliższym. W ten sposób można dalej pielęgnować więzi rodzinne mimo dzielącej odległości.

Dla zwiększenia komfortu

Trzymamy się najwyższych standardów, zarówno w kwestii opieki nad starszymi ludźmi, jak i samych warunków. Korzystamy z Systemu Kontroli Jakości, któremu poddajemy naszych pracowników – od medyków, aż po kucharzy. W ten sposób możemy zapewnić jak najlepsze rozwiązania. Stale rozwijamy się, aby spełniać oczekiwania mieszkańców i zagwarantować im usługi na jak najwyższym poziomie. Czuwamy nad zdrowiem kuracjuszy, ale również ich aktywnością. Chcemy, aby pobyt w ośrodku był dla naszych Pacjentów przyjemny i komfortowy.